Dat. |
Název soutěže |
Hodina |
Místo konání |
Kategorie |
28.1. |
Pololetní uzlování |
10,00 |
Lubná |
Mh |
25.2. |
Zimní branný závod MH |
9,00 |
Trávník |
MH |
10.3. |
Dvojboj mladých hasičů |
10,00 |
Vítonice – KD |
MH – ml, st |
21.4. |
O Zlatou proudnici – 4x60 m překážek |
9,00 |
Kyselovice |
MH – ml, st |
28.4. |
Pohár starosty obce – na 2 B |
9,00 |
Medlov |
M, Ž |
28.4. |
60 m překážek |
13,00 |
Břest – areál Rajčuda |
MH |
5.5. |
Soutěž koňských ručních stříkaček |
8,00 |
Těšánky |
M |
5.5. |
Memoriál Josefa Vašiny v PÚ |
13,30 |
Morkovice |
M, Ž |
12.5. |
Pohárová soutěž v PÚ |
|
Nová Dědina |
M, Ž, MH |
12.5. |
O pohár starosty SDH Zahnašovice |
13,00 |
Zahnašovice – hřiště |
M, Ž |
19.5. |
O pohár starosty SDH Počenice |
13,30 |
Počenice |
M, Ž |
26.5. |
O pohár starosty SDH Holešov |
10,00 |
Holešov – požární zbrojnice |
MH |
26.5. |
O pohár starosty SDH |
13,00 |
Ludslavice |
M, Ž |
2.6. |
O pohár starosty SDH |
9,00 |
Rymice – HZ |
MH |
2.6. |
O pohár obce Karolín |
11,00 |
Karolín |
M, Ž |
3.6. |
O pohár starostky obce Vítonice |
10,00 |
Vítonice u KD |
MH – ml, st |
3.6. |
O pohár starosty obce |
10,00 |
Rymice – HZ |
M, Ž |
9.6. |
O Pohár starosty SDHMemoriál Pavlů Měrkových |
8,30 13,00 |
Litenčice –hřiště |
MH – ml, st M, Ž, Sp |
9.6. |
O pohár starosty SDH Rychlov -PHL |
14,00 |
Rychlov – areál Skála |
M, Ž, Sp |
10.6. |
Soutěž v PÚ |
10,00 |
Rychlov – areál Skála |
MH |
10.6. |
O pohár SDH Brusné – soutěž na 2 B |
14,00 |
Brusné |
M, Ž |
16.6. |
Požární sport netradičněO pohár obce Karlovice pro MH |
9,00 11,00 |
Karlovice |
M, Sp Mh – ml, st |
16.6. |
Soutěž při oslavách výročí SDH |
13,30 |
Žalkovice |
M |
23.6. |
O pohár starosty obce |
10,00 |
Ludslavice |
MH |
30.6. |
O pohár starostky SDH - StmPM |
9,00 |
Záhlinice |
MH - ml, st |
30.6. |
Prasklický železný hasič |
8,00 |
Prasklice – areál Opleta |
M |
30.6. |
Pohár starosty MěÚ Holešov |
11,00 |
Tučapy |
M, Ž, Sp |
30.6. |
O putovní pohár starosty SDH |
14,00 |
Zdislavice – náves |
M, Ž, Sp |
7.7. |
O pohár starosty SDH Dobrotice |
13,00 |
Dobrotice - hřiště |
M, Ž |
14.7. |
Memoriál M. Horáka a J. Pospíšila |
9,00 |
hřiště TJ Pilana Zborovice |
M, Ž, Sp |
21.7. |
Soutěž v PÚ |
|
Nová Dědina |
M, Ž |
21.7. |
O pohár starosty SDH Loukov |
14,00 |
TJ Loukov |
M, Ž |
28.7. |
O pohár starosty obce Roštín |
9,00 |
Roštín |
M, Ž, Sp, MH |
4.8. |
Noční soutěž |
22,00 |
Vítonice u KD |
M, Ž |
11.8. |
O putovní pohár starosty obce a SDH |
13,00 |
P. Lhota – cvičiště |
M, Ž |
18.8. |
O pohár starosty SDH Nětčice |
14,00 |
Nětčice |
M, Ž, Sp |
25.8. |
O Medlovského žabáka |
9,00 |
Medlov |
M, Ž |
25.8. |
O pohár starosty obce |
13,00 |
Bělov – hřiště |
M, Ž |
25.8. |
O pohár starosty SDH Nětčice |
14,00 |
Nětčice |
MH |
26.8. |
O pohár starosty SDH Vítonice |
10,00 |
Vítonice u KD |
M, Ž |
1.9. |
Noční soutěž v PÚ – na 2 B |
21,00 |
Karolín |
M, Ž |
2.9. |
O pohár starosty SDH |
9,00 |
Míškovice |
MH – ml, st |
Dat. |
Název soutěže |
Hodina |
Místo konání |
Kategorie |
7.9. |
Noční soutěž |
20,00 |
P. Lhota – cvičiště |
M, Ž |
8.9. |
O pohár starosty SDH |
11,00 |
Pravčice |
M, Ž |
8.9. |
O Komárenského žabáka |
14,00 |
Komárno – hřiště TJ |
M |
9.9. |
O pohár starosty města Holešov |
10,00 |
Holešov – požární zbrojnice |
M, Sp |
14.9. |
Noční soutěž |
19,30 |
Záhlinice |
MH – ml, st |
15.9. |
Branný závod MH – SDH Němčice |
10,00 |
Kostelec u Holešova |
MH – ml, st |
15.9. |
Závod požárnické všetrannosti |
10,00 |
Morkovice |
MH |
15.9. |
O pohár obce Vrbka |
13,00 |
Vrbka |
M, Ž, MH |
15.9. |
Memoriál Jana Zapletala |
14,00 |
Chropyně – stadion TJ |
M, Ž |
15.9. |
Pohár starosty SDH – noční soutěž |
21,00 |
Tučapy |
M, Ž |
22.9. |
O pohár starosty SDH Pornice |
9,00 |
Pornice |
M, Ž |
22.9. |
Branný závod mládeže |
10,00 |
Chata u Zajíčka Zborovice |
MH |
22.9. |
Soutěž v PÚ do Skály |
13,00 |
Rychlov – areál Skála |
M, Ž, Sp, J |
29.9. |
Soutěž Ps 8 |
14,00 |
Těšánky |
M, Ž |
13.10 |
Memoriál Davida Žejdlíka |
11,00 |
P. Lhota – cvičiště |
M, Ž |
27.10 |
Netradiční branný závod |
9,00 |
Areál FC Koryčany |
MH |
24.11. |
Memoriál Pavla Přecechtěla – uzlování |
14,00 |
Počenice - VÚTZ |
Mh |
15.12 |
Ježíškovo uzlování |
10,00 |
Žeranovice – sál U Sedlářů |
MH |
Vysvětlivky:
M – muži, Ž – ženy (obě kategorie dle pravidel Ps – dle propozic možné úpravy ),
Sp – staří páni,
MH – mladí hasiči (kategorie mladší, starší)
Okresní soutěže:
12. května okresní kolo hry Plamen a dorostu - Kroměříž
23. června okresní kolo Ps - Kroměříž
13. října okresní kolo hry Plamen a dorostu – podzimní kolo Šelešovice
Krajské soutěže:
16. června Krajské kolo hry Plamen a dorostu, Horní Lideč
4. srpna Krajské kolo Ps – Kroměříž , okres KM
15. září O pohár hejtmana Zlínského kraje – Hřivínův Újezd – okres ZL
16. září O pohár ředitelky HZS Zlínského kraje – Doubravy, okres ZL
Sdh-sobesuky
Lamoš Marek , starosta SDH : 774418254
Rydel Martin, velitel SDH : 607758084
Piska Jan ml., zást.velitele: 777324953